28/10/2021
Прийомна сім’я Колісніченка Віктора Валерійовича та Колісніченко Вікторії Анатоліївни поповнилася ще однією прийомною дитиною. Сьогодні прийомні батьки спільно з службою у справах дітей Баштанської райдержадміністрації забрали з комунального закладу «Миколаївський центр соціально-психологічної реабілітації дітей» Миколаївської обласної ради одинадцятирічного хлопчика, який знайшов люблячу родину. В цій сім’ї є рідний син і виховується дві прийомні донечки. Діти з нетерпінням чекають додому нового члена сім’ї. Щаслива родина, щаслива дитина!