28/10/2021
22 жовтня 2021 року Миколаївська обласна бібліотека для юнацтва провела обласний онлайн-семінар «Бібліотека — територія можливостей», в якому взяла участь Баштанська публічна бібліотека.
До онлайн-семінару долучилися спікери з різних міст України: канд. істор. наук, громадська діячка, психологиня, співзасновниця благодійного фонду «Бібліотечна країна» Тамара Сухенко; виконавча директорка благодійного фонду «Бібліотечна країна», ініціаторка Руху «Зелені бібліотеки» в Україні, фахівчиня з впровадження культурних інновацій Люсьєна Шум; доктор юридичних наук, професор, суддя Верховного Суду України, автор право-освітнього проєкту «Справедливці» Володимир Кравчук; канд. філ. наук, дослідниця психології читання, авторка проєкту «Happy Readers» Юлія Джугастрянська; та представники обласних бібліотек для юнацтва Волині, Хмельниччини та Харківщини.
У блоці «Кращі регіональні бібліотечні практики роботи з молоддю» з темою «Бібліотечний простір для юнацтва: спілкування реальне і віртуальне» виступила бібліотекар кафедри видачі для юнацтва Баштанської публічної бібліотеки Валентина Стоянова, яка за допомогою слайдової презентації докладно ознайомила присутніх з власним досвідом роботи з юнацькою аудиторією.
А на літстрімі «Читацькі посиденьки з Володимиром Лисом та Надією Гуменюк» за проєктом «СмакBook від УІК» учасники онлайн-семінару мали можливість поспілкуватися з талановитим подружжям відомих українських письменників.
Захід був цікавим, змістовним та корисним.