29/10/2021
На сьогоднішній день однією з актуальних проблем суспільства є проблеми розвитку та соціальної адаптації дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Важливою складовою успішної соціалізації таких дітей є їх адаптація до умов життя в суспільстві. Це можливо лише тоді, коли дитина виховується в родині. Діти повинні зростати в сім’ях рідних батьків, але коли це неможливо, альтернативою біологічної родини може слугувати інша сім’я.
26 жовтня 2021 року головним спеціалістом відділу інформаційної діяльності, звернень громадян та соціального захисту дітей служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації Левченко О.І. було здійснено обстеження умов проживання прийомних дітей в прийомній сім’ї Терлецької Тетяни Олексіївни та Терлецького Івана Васильовича, що проживають в смт. Березнегувате, Баштанського району, Миколаївської області.
Прийомна сім’я проживає у великому двоповерховому будинку, в якому створено всі умови для комфортного проживання, навчання та виховання дітей. Кімнати великі, світлі, затишні, облаштовані сучасними меблями та технікою.
В ході відвідування було встановлено, що прийомні батьки належним чином виконують обов’язки.
Фактів порушення прав прийомних дітей не виявлено.