29/10/2021
Відповідно до затверджених змін КНП «Баштанська багатопрофільна лікарня» внесена до списку закладів охорони здоров’я другої хвилі, тобто закладів охорони здоров’я для надання медичної допомоги хворим гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2. Додатково повідомляємо, що на території району до вищезазначених закладів також відносяться КНП «Снігурівська міська лікарня» – завантаженість ліжок станом на 28.10.2021 складає 100% та КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» – завантаженість ліжок станом на 28.10.2021 складає 61,5%.
За інформацією Миколаївського обласного центру контролю та профілактики хвороб станом на 25 жовтня 2021 року по Баштанському району кількість захворівших на коронавірус склала 1267 осіб, в тому числі в розрізі колишніх районів:
· Снігурівський – 411;
· Казанківський – 241;
· Баштанський – 217;
· Новобузький – 204;
· Березнегуватський – 194 особи.
«Бережіть себе і своїх близьких, вакцинуйтеся та дотримуйтеся протиепідемічних заходів», – наголосив голова Баштанської РДА Владислав ДМИТРІВ.