29/10/2021
Кожна дитина має право на сім'ю і кожна дитина мріє про люблячих батьків.
Сім'я є і буде природним середовищем для фізичного, психічного, соціального і духовного розвитку дитини.
Саме з метою реалізації права дитини на зростання у сімейному оточенні створюються прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу – це сім’ї (подружжя або одна особа), які мають можливість і бажання взяти на виховання кількох дітей-сиріт чи дітей, позбавлених батьківського піклування, подарувати їм родинне тепло та підготувати до самостійного, дорослого життя.
Служба у справах дітей Баштанської райдержадміністрації пропонує для влаштування до сімейних форм родинну групу дітей: Артем, 14 років; Тетяна, 13 років; Даниїл, 8 років; Мілана, 2 роки.
Громадяни України, які бажають подарувати дітям родину можуть звернутись до служби у справах дітей Баштанської райдержадміністрації, яка знаходитяся за адресою: м. Баштанка, вул. Героїв Небесної Сотні, 37, телефон 2-68-89.