Головна Новини Герої не вмирають Зміни в законодавстві Електронне звернення Учасникам бойових дій та членам їх сімей Планування роботи 2023 року Пробація району Інформація для користувачів з вадами зору

Матеріали з питань соціального захисту учасників антитерористичної операції


Забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації учасників АТО, які постраждали внаслідок антитерористичної операції
Додаткові гарантії щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції та їх родин
Психологічна реабілітація, соціальна та професійна адаптація, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції

  Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)
Формат: DOCX | Добавлен: 01/01/1970 03:00:00
21Kb Скачать скачать
  Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням
Формат: DOCX | Добавлен: 23/04/2021 15:18:34
23Kb Скачать скачать
  Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції
Формат: DOCX | Добавлен: 23/04/2021 15:19:01
18Kb Скачать скачать
  Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції (крім військовослужбовців, звільнених у запас або відставку)
Формат: DOCX | Добавлен: 23/04/2021 15:19:18
21Kb Скачать скачать
  Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок
Формат: DOCX | Добавлен: 23/04/2021 15:19:33
19Kb Скачать скачать
  Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції,
Формат: DOC | Добавлен: 23/04/2021 15:20:01
63Kb Скачать скачать

 До відома учасників АТО та ООС!

Управління соціального захисту населення Баштанської районної державної адміністрації має можливість надати оздоровчі послуги на базах відпочинку, у санаторно-курортних закладах області особам з інвалідністю та учасникам бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції на сході України.

Отримувачами послуг є: особи з інвалідністю, учасники бойових дій  АТО (ООС) та члени їх сімей (дружини, чоловіки, неповнолітні діти).

Для взяття на облік особа подає: заяву, копію посвідчення УБД або особи з інвалідністю внаслідок війни, документ, що підтверджує безпосереднє залучення особи до виконання завдань в антитерористичній операції, копії паспорта та ідентифікаційного коду, свідоцтва про шлюб, свідоцтва про народження дітей, копія паспорта та коду дружини (чоловіка) .

Докладніша інформація за телефоном: 2 64 34,  2 53 59

До уваги учасників антитерористичної операції.

З метою використання коштів, передбачених у державному бюджеті на 2020 рік для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації та психологічної реабілітації  учасників антитерористичної операції та учасників операції об’єднаних сил, управління соціального захисту населення Баштанської райдержадміністрації  має можливість направити демобілізованих учасників АТО та ООС на отримання робітничих спеціальностей та на проходження курсу психологічної реабілітації.

За додатковою інформацією звертатись до управління соціального захисту за адресою: м.Баштанка, вул.Полтавська, 13 або за телефоном: 2 64 34 та 2 53 59

До відома учасників антитерористичної операції!

ДП «Санаторій «Моршинкурорт» ПрАТ «Укрпрофоздоровниця» надає послуги із психологічної реабілітації постраждалим учасникам Революції Гідності, учасникам антитерористичної операції та особам, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях. 

Санаторієм розроблені програми психологічної реабілітації, якими передбачено надання відповідних послуг згідно з індивідуальними потребами, а також методичних та інших матеріалів у сфері надання послуг із психологічної реабілітації.

Послуги із психологічної реабілітації передбачають психологічну діагностику, психологічну просвіту та інформування, психологічне консультування, психологічну підтримку і супроводження, психотерапію, консультування психотерапевта, проведення психологічних тренінгів, занять із психологічної просвіти.

Для оформлення договору необхідно звернутись до управління та  надати ксерокопії  таких документів:

1) паспорта;

2) ідентифікаційного коду;

3) посвідчення УБД або інваліда війни;

4) довідка про участь в антитерористичній операції.

Детальна інформація за телефонами: 2-64-34, 2-53-59


 

 До відома учасників  антитерористичної операції

На території Баштанського району станом на 01.10.2021 на  обліку перебуває:

- особи з інвалідністю внаслідок війни – 23 чол.;

- учасників бойових дій АТО (ООС)  –  1638  осіб;

- члени сімей загиблих учасників АТО – 22 особи, а саме:

Вищевказані  особи отримують пільги відповідно чинного законодавства в тому числі на житлово-комунальні послуги.

За рахунок державного бюджету   профінансовано:

- виплата щорічної разової грошової  допомоги до 5 травня  1230 чол. на суму 1826,1 тис. грн.

- на санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО/ООС кошти в сумі 210,21 тис.грн.,станом на 10.10.2021 оздоровилось 12 осіб, 2 особи перебувають у санаторних закладах в даний час.

- на  проходження курсу  психологічної реабілітації учасниками АТО/ООС та членами їх сімей (дружини/чоловіки) у 2021 році, кошти в сумі 401,22 тис.грн. Курси психологічної реабілітації пройшли 30 осіб. Кошти використані в повному обсязі.

Укладено договір на навчання з Херсонським аграрним університетом на навчання  1 учасника АТО на суму - 20,0 тис грн. Відшкодовано навчання за І семестр в сумі 7,1 тис.грн.

 

За рахунок обласного бюджету профінансовано:

- надання щомісячної допомоги дітям загиблих учасників АТО/ООС у розмірі 1,0 тис грн. : 6 дітям з Баштанської міської ради, 1 дитині Інгульської сільської ради та 2 дітям з Снігурівської міської ради.

-  надання матеріальної  допомоги 19 сім’ям загиблих/померлих учасників АТО

У цьому році 375 учасників АТО/ООС, члени їх сімей та члени загиблого ветерана  подали заяви на оздоровлення та відпочинок до міських селищних, сільських рад, із них 114  осіб оздоровилось  у літній період на суму 456,0 тис.грн.

За рахунок місцевого бюджету виділено кошти на:

- надання матеріальної допомоги до відзначення знаменних дат в сумі 656 тис грн. (усі 12 ОТГ) ;

- надання матеріальної допомоги пораненим учасникам ООС в сумі  5,0 тис грн.. (Баштанська міська рада);

надання матеріальної допомоги сім’ям загиблих часників АТО/ООС учасникам АТО .

надання матеріальної допомоги на придбання дров і сумі 51,7 тис.грн. та забезпечення водою сімей учасників АТО/ООС в сумі 120,0 тис.грн. (Казанківська селищна рада).

До відзначення Дня Українського козацтва планується надати грошову допомогу 426 особам на суму 362,0 тис.грн., натуральну допомогу 134 особам на суму 38,9 тис.грн. та подарунків 83 особам на суму 16,6 тис грн..

На обліку на забезпечення житлом  у  позачерговій черзі  перебувають 2 учасника бойових дій із числа тимчасово переселених осіб, 2 особи з інвалідністю внаслідок війни в АТО/ООС та 1 сім’я загиблого учасника АТО.

Розрахунок по виплаті компенсації вартості житла  у    сумі передано для виплати з державного бюджету.

У першочерговій черзі  на придбання житла на обліку перебуває 166 учасників бойових дій  в зоні проведення АТО/ООС.

На території району   працює  (за потреби) Миколаївська мобільна бригада психологічної допомоги учасникам АТО, яку очолює Кручинова Марина Юріївна (067)765 47 58.

В даний час  є проблеми у питанні виплати  разової  грошової  допомоги до 5 травня відповідно до Закону України « Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».  Грошова допомога виплачується відповідно до постанови Кабінету Міністрів України в межах бюджетних призначень встановлених Законом України «Про Державний бюджет України».

До управління соціального захисту населення звернулося   137  осіб із заявами про перерахунок, із них:

   по справам 39 осіб є рішення суду про  нарахування та виплату недоплаченої грошової допомоги до 5 травня  на суму 384,8 тис. грн.

         На сьогодні,   в район надійшли кошти в сумі 244,0 тис.грн. для виплати 35 особам.