Головна Новини Учасникам АТО/ООС та членам їх сімей Електронне звернення Інформація для користувачів з вадами зору

Інформація для громадськості

  Пам’ятка щодо недопущення пожеж в агропромисловому комплексі
Формат: PDF | Добавлен: 21/04/2021 15:18:00
1114Kb Скачать скачать

 Про проведення регіональної  веб-конференції «Розвиток  керованого бджолозапилення»

 
Департамент інформує, що Громадською спілкою «Асоціація керованого запилення «BeesAgro» 13 травня 2021 року з 14.00 до 16.00 години буде проведено регіональну веб-конференцію «Розвиток керованого бджолозапилення» на онлайн платформі Zoom.
В ході заходу будуть обговорюватися питання:
підвищення урожайності плодоовочевих та ягідних культур, збільшення прибутку агровиробників та бджолярів;
роз’яснення економічної ефективності через впровадження бджолозапилення;
користування платформою BeesAgro для пошуку партнерів на локальному рівні, а також співпраці, консультацій, підтримки, навчання;
юридичний супровід складання договорів;
роз’яснення нового законодавства щодо використання засобів захисту рослин та наслідків для господарської діяльності агровиробників та бджолярів;
отримання державної підтримки та дотацій. 
Участь реєстрації безкоштовна за посиланням: https://forms.gle/DisrhLNtvF12qkWD8 . 
За додатковою інформацією звертатися до департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації за тел.: (0512) 37 78 35. 
Враховуючи вищевикладене, просимо посприяти в популяризації проведення даного заходу та поінформувати зацікавлених осіб вашого району.
 
  Агровиставка 16-18 червня 2021 року
Формат: JPG | Добавлен: 11/06/2021 09:50:29
403Kb Скачать скачать

Шановні громадяни!

1 липня 2021 року спливає термін подання документів на  отримання спеціальної бюджетної дотації за утримання кізочок, козематок, ярок, вівцематок.

Отримати таку дотацію можуть юридичні особи незалежно від організаційно-правової форми та форми власності та фізичні особи – підприємці, зокрема сімейні фермерські господарства, які є власниками кіз та овець, за кожну наявну станом на 1 січня поточного року ідентифіковану та зареєстровану в установленому порядку кізочку, козематку, ярку, вівцематку в розмірі 1000 гривень за одну голову. 

Для отримання дотації необхідно підготувати та подати до департаменту до 1 липня поточного року такі документи:

• заявку;

• довідку про відкриття поточного рахунку, видану банком;

• копію звіту про виробництво продукції тваринництва, кількість сільськогосподарських тварин і забезпеченість їх кормами (форма № 24 (річна)) станом на 1 січня (суб’єкти господарювання, які є юридичними особами);

• копії реєстраційних свідоцтв овець/кіз, виданих у встановленому порядку, а у разі утримання 10 і більше голів – виданий в установленому порядку витяг з Єдиного державного реєстру тварин.

Враховуючи, що наказ Мінагрополітики, яким затверджуються форми заявок та звітності знаходиться на затвердженні в Мінюсті, та в зв’язку зі стислими термінами, рекомендуємо потенційним отримувачам бюджетної дотації розпочати збір вищезазначених документів.

Про затвердження форм документів буде повідомлено додатково.

Враховуючи стислі терміни просимо розповсюдити інформацію про державну підтримку на території громади та закликати суб’єктів господарювання скористатися бюджетною дотацією.

Довідки за телефонами департаменту: (0512) 37 74 02, 37 78 27.

  Інформація по тваринництву
Формат: DOCX | Добавлен: 16/06/2021 13:17:39
34Kb Скачать скачать
  Інформація "Підтримка АПК"
Формат: DOCX | Добавлен: 16/06/2021 13:18:10
39Kb Скачать скачать